Portal dla tancerzy sportowych

Zbliża się Deadline Konkursu WarsawZAWIROWANIAdance!

Jeszcze do 15 września choreografowie i tancerze mogą zgłaszać swoje spektakle do udziału w pierwszym międzynarodowym konkursie choreograficznym WarsawZAWIROWANIAdance, który odbędzie się w Warszawie pomiędzy 17 a 19 listopada 2014. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił konkurując z młodymi artystami z całego świata (m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Anglii, Hiszpanii, Japonii, Włoch, Francji, Białorusi), a których prace są nie dłuższe, niż 15 minut i przeznaczone dla nie więcej, niż 3 tancerzy.

Gra naprawdę warta jest świeczki! Oprócz nagród finansowych, trzy najlepsze spektakle zostaną zaprezentowane podczas wieczoru młodych talentów 19 listopada, jako część X edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Ponadto, w trakcie Konkursu będziemy gościć reprezentantów uznanych międzynarodowych konkursów i festiwali z innych krajów – m.in. Machol Shalem z Jerozolimy (Izrael) oraz Masdanza z Wysp Kanaryjskich. Wybiorą oni najbardziej ich zdaniem interesujące spektakle i zaproszą wykonawców do wzięcia udziału w wydarzeniach przez nich organizowanych.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie Organizatorzy przygotowali dla uczestników i widzów pierwszej edycji WarsawZAWIROWANIAdance – dwa ostatnie dni będą również okazją do zobaczenia na scenie członków Jury – hiszpańskiego tancerza i choreografa Daniela Abreu (18.11) oraz polsko-izraelskiego duetu Elwiry Piorun i Ido Tadmora (19.11).

Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny WarsawZAWIROWANIAdance jest nową inicjatywą Teatru Tańca Zawirowania – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich Teatrów Tańca i od 2004 roku organizatora Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Pomimo tak krótkiego czasu istnienia, WarsawZAWIROWANIAdance cieszy się ogromną popularnością – do tej pory swój udział zadeklarowało ponad 50 choreografów i zespołów z przeróżnych zakątków świata, a do skrzynki mailowej Organizatorów wciąż spływają nowe aplikacje, pytania, prezentacje i propozycje współpracy.


Teatr Tańca Zawirowania zaprasza do wspólnego zawirowania już za dwa miesiące!

Wasze komentarze

Aby dodać komentarz proszę się zalogować...

Turnieje

Wyniki turniejów

Znajdź wyniki turniejów tańca

Najbliższe turnieje

Znajdź nadchodzące turnieje tańca z Twojej okolicy

Dystans [km]:
Adres:

Facebook

Jeśli spodobał Ci się portal taneczny SportDance.Info polub nasz profil i poleć znajomym!
Ta strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych oraz funkcjonalnych i wymaga włączenia ich obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Zamknij