Portal dla tancerzy sportowych

Portal SportDance.Info obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Mamy już roczek!

Za nami pierwszy rok istnienia SportDance.Info! Portalu, stworzonego specjalnie dla tancerzy sportowych, mającego przede wszystkim ułatwić im śledzenie rozwoju swojej pary oraz zapisu sukcesów turniejowych. Ponieważ pomysł Portalu zrodził się w oparciu o realia codzienności tancerza sportowego, związanymi ze spędzaniem całego czasu wolnego na sali tanecznej, jego twórcy postawili przede wszystkim na jego funkcjonalność i gromadzenie wszelkich praktycznych informacji w jednym miejscu. Szybka wyszukiwarka turniejów z gotową mapą dojazdu i stała aktualizacja danych z bazą PTT to tylko niektóre możliwości Portalu. Miniony rok pokazał, że udało nam się trafić w Wasze gusta i preferencje i to właśnie dzięki Waszemu wsparciu w tak krótkim czasie wiele osiągnęliśmy:
  • mamy już ponad 1000 unikalnych odwiedzin dziennie,
  • posiadamy ponad 37 000 profili par i ponad 900 profili tanecznych klubów sportowych,
  • mamy prawie 600 polubień na facebooku,
  • dysponujemy archiwum od początku utworzenia bazy PTT, czyli danymi z ponad 2700 stron turniejów,
  • razem z Wami tworzymy bazę filmów z turniejów, a w niej aktualnie prawie 300 filmów i liczba ta stale rośnie,
  • prezentujemy na bieżąco informacje o nadchodzących turniejach, takie jak lista zgłoszonych par, lista klubów, dokładna lokalizacja turnieju itp.,
  • stworzyliśmy jedyną wyszukiwarkę turniejów uwzględniającą lokalizację użytkownika i prezentującą wyniki na mapie,

Ale to jeszcze nie wszystko! Z okazji urodzin portalu mamy przyjemność zaprezentować nowe logo SportDance.Info oraz odświeżoną szatę graficzną! SportDance.Info jest też bogatszy o nowe funkcjonalności, takie jak możliwość zakładania kont użytkowników lub komentowania turniejów, profili i artykułów. Teraz na naszym portalu zamieścisz darmowe ogłoszenia taneczne o kupnie lub sprzedaży strojów i akcesoriów tanecznych. Szukasz partnera lub partnerki? Ogłoś się na SportDance.Info i wysyłaj wiadomości innym użytkownikom. Bądź na bieżąco z wydarzeniami tanecznymi, śledź wyniki turniejowe i sukcesy taneczne. Przeglądaj i dziel się filmami z turniejów.

Zachęcamy do założenia darmowego konta na SportDance.Info, gdyż już wkrótce zaprezentujemy więcej spersonalizowanych możliwości portalu!

Dziękujemy, że wspólnie z nami tworzycie portal SportDance.Info!

Zespół SportDance.Info

Wasze komentarze

Aby dodać komentarz proszę się zalogować...

Turnieje

Wyniki turniejów

Znajdź wyniki turniejów tańca

Najbliższe turnieje

Znajdź nadchodzące turnieje tańca z Twojej okolicy

Dystans [km]:
Adres:

Facebook

Jeśli spodobał Ci się portal taneczny SportDance.Info polub nasz profil i poleć znajomym!
Ta strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych oraz funkcjonalnych i wymaga włączenia ich obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Zamknij